605 535 587

Zrównoważony rozwój

Firma ALLBAU dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych podczas realizacji wszystkich projektów

Dokładamy wszelkich starań, by ograniczyć występowanie wypadków i zagrożeń, które mogą źle wpłynąć na zdrowie naszych pracowników.

Wyznaczamy wysokie standardy w kwestii zapobiegania sytuacjom zagrażającym bezpieczeństwu na placu budowy, uświadamiamy i dbamy o to, by każdy przestrzegał zasad, które poprawiają komfort pracy. Nie poprzestajemy jednak na sztywno wytyczonym szablonie, dzięki elastyczności i codziennej analizie sytuacji jesteśmy w stanie na bieżąco usprawniać nasz system zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy, co przekłada się na efektywniejsze funkcjonowanie całej firmy.

Firma Allbau na każdym etapie działania stara się zapewnić bezpieczny i efektywny przepływ informacji z dbałością o szczegóły, dzięki którym nasi potencjalni kontrahenci jak i podwładni nie muszą się martwić o dotyczące ich personalia.

Przetwarzanie informacji odbywa się u Nas w sposób całkowicie bezpieczny i kontrolowany. Dążymy do spełnienia pełnej satysfakcji klienta w tym zakresie. Ochrona danych osobowych jest w tej kwestii priorytetem. Biorąc pod uwagę całościowy system zarządzania w Naszym przedsiębiorstwie, informacja i w dalszym ciągu jej przetwarzanie podlega ścisłej ochronie danych osobowych.

Wiele firm bagatelizuje tę kwestię, ale my wychodzimy im naprzeciw i przykładamy do procesu rekrutacji i wyboru projektów szczególną uwagę, która pozycjonuje Nasze przedsiębiorstwo wśród czołówki firm w Polsce pod względem bezpieczeństwa przepływu informacji.

Nasz specjalistyczny system zarządzania polega na stosowaniu nowatorskich rozwiązań, które działają w sposób efektywny i przede wszystkim bezpieczny dla środowiska. Pracujemy w oparciu o międzynarodowe standardy, które zostały na stałe wdrożone w działania Naszej firmy. Dostosowujemy potrzeby klientów do naszych działań w takiej postaci, by zminimalizować negatywne oddziaływanie na środowisko.

Zależy nam na tym, by przedsiębiorstwo ALLBAU było kojarzone z działaniami na rzecz rozwoju zrównoważonego, zapewniającego nam jak i przyszłym pokoleniom powód do dumy. Pragniemy przyczynić się do stworzenia możliwości bezpiecznego i kontrolowanego rozwoju społeczeństwa.